Nasza oferta

"REMIK" - Zakład Remontowo-Budowlany | Ustka, Słupsk

Foto 1

Parę słów o firmie "REMIK"

Od początku działalności staramy się spełniać oczekiwania klientów, zaspokajając ich potrzeby i gwarantując jakość oferowanych usług.

Wykwalifikowana kadra i nowoczesny sprzęt przyczyniają się do stałego rozwoju przedsiębiorstwa i jego obecności na rynku usług budowlanych na terenie województwa pomorskiego i powiat słupski na terenie Ustki, Słupska i okolic.

Od początku realizacji zajmujemy się doborem kupnem oraz dowozem odpowiednich materiałów tak aby nasz klient mógł spokojnie pracować lub wypoczywać podczas remontu.

Oferujemy kompleksowa realizację prac remontowo-budowlanych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu prac związanych z budową, remontem, modernizacją jak i adaptacją budynków na potrzeby lokalnego biznesu związanego z turystyką nadmorską. Wyremontowaliśmy wiele mieszkań adaptując je typowo pod wynajem dla letników.

Operujemy nowoczesnym i profesjonalnym sprzęt budowlany, który pozwala nam zredukować emisję pyłu. Ponieważ wszystkie urządzenia w naszej firmie współpracują z odkurzaczami, co przyśpiesza oraz w dużym stopniu redukuje zapylenie.

Dysponujemy własnym rusztowaniem, stemplami budowlanymi oraz wszystkim pomocniczym sprzętem do wykonania przyjętych zleceń.

Firma remontowa, remonty mieszkań

Jesteśmy specjalistami, którzy chętnie podejmują się trudnych wyzwań, zabezpieczając kontrahentów przed ryzykiem finansowym i technicznym. Staramy się precyzyjnie definiować każdy problem, unikając nieporozumień i zwiększając wydajność naszej pracy.

Potrafimy koordynować przebieg procesu inwestycyjnego, zaczynając od wykonania projektu i jego realizacji, a kończąc na przywróceniu funkcjonalności remontowanego budynku.

Instalacje elektryczne i hydrauliczne

Specjalizujemy się w instalacjach elektrycznych niskiego napięcia oraz wszelkiego rodzaju instalacjach oświetleniowych wewnętrznych i zewnętrznych.

Wykonujemy praktycznie wszelkie domowe instalacje hydrauliczne, instalacje wodno-kanalizacyjne, centralnego ogrzewania. Jako firma oferujemy modernizacje już istniejących instalacji, ich serwisowanie jak oraz wykonanie całkowicie nowych systemów.

Na wykonane roboty udzielamy gwarancji!

Przedsięwzięcia realizujemy terminowo, uwzględniając indywidualne potrzeby klientów, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy remontowo - budowlanej.

Nasze główne zalety

  • Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnim doświadczeniem.
  • Wszystkie prace wykonywane są na najwyższym poziomie.
  • Dbamy o czystość i porządek w miejscu pracy.
  • Nasi specjaliści sprostają najbardziej wymagającym kientom.
  • Naszym atutem jest dbałość o szczegóły i czas realizacji.
  • Do każdego klienta podchodzimy profesjonalnie i indywidualnie.
  • Na wykonane roboty udzielamy gwarancji!

Chcesz podjąć z nami współpracę zapraszamy do kontaktu!

Top